تبلیغات
محفلی به یاد شهدای عزیز یگان ویژه صابرین - درد و دل
درباره وبلاگ
امنیت امروز خود را مدیون شهدا هستیم ...
به نام خدا

سلام شهدای عزیز صابرین و کمیل عزیز

وقتی باهاتون آشنا شدم که فقط معبر باریکی برای رسیدن به قافله شهدا وجود داشت. شهریور هزار و سیصد و نود. شهادت شما تلنگر بزرگی بود. اون موقع همون حال و روزی رو داشتم که الان خیلی ها با شنیدن شهادت مدافعان حرم دارن. وقتی پاییز 90 اولین بار مصاحبه شما و دوستانت در گلزار شهدای اصفهان کنار مزار سرداری که مزارش بوی عطر خدا می داد رو نگاه کردم ساعتها گریه کردم ... جوونی اونقدر عاشق شهادت در این دنیای آشفته ما!. باورش برام سخت بود کمیل جان. انگار امشب همون روزها اومده، امروز خاطراتی از محمد رضا خوندم که باز دلم رو هوایی کرد.

اون روزها می دیدم چطور یه عده عاشق روز دوازدهم و سیزدهم شهریور جانفشانی کردند تا من و امثال من امنیت داشته باشیم ، تا پژاک داخل شهرهامون ، دم در خونه هامون نیاد.
تو یه فیلم تو پارک داری تاب می خوری و بعد میگی اینی که داره باهاتون حرف می زنه، یه شهیده، شهید مصطفی صفری تبار، چه خالصانه دعا کردی و چه عاشقانه دعات مستجاب شد، واسه ی خدا شدی برای همیشه، خدا وجودت رو با شهادت خرید، خریدنی شدی پیش خدا.
اونقدر فیلم و مصاحبه و عکس واسه شهادتت آماده کرده بودی که همه برام شده بود سوال، مگه میشه این همه عاشق بود؟ اون هم یک جوون بیست و سه ساله؟ شهادتتون تداعی کننده شهادت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بود.

اون روزها خیلی ها می گفتن چطور میشه وارد یگان صابرین شد. خیلی ها با شنیدن زندگی شما و همرزمان شهیدت عاشق راهی که انتخاب کردین شدن.

اما امروز وقتی شهید میارن دیگه تعجب نمی کنم ، قصه شهادتتون به ثمر نشست و در باغ شهادت باز شد. بعد از شهادت سردار همدانی به وضوح باز شدن این در رو دیدم.

وقتی می بینم مصطفی صدر زاده به عنوان یک برادر افغانی وارد تیپ فاطمیون میشه یا شهید علی تمام زاده روحانی بزرگواری که به دو زبان دیگه هم مسلط بود زبان افغانی رو یاد می گیره تا مدافع حرم بشه دیگه تعجب نمی کنم.

شاید خیلی ها در روایتگری پروازتون کوتاهی کردن و باعث شدن شما گلهای خوشبوی تپه جاسوسان در شهریور نود در غربت و مظلومیت بمونین اما این روزها قصه شهادت شما به ثمر نشسته، خوشحالم کمیل جان ، مدافعان حرم ادامه دهنده راه شما هستن.

کمیل جان دل تنگم امشب خیلی حرف داره ... به همه همرزمان شهیدت در تپه جاسوسان و شهدای مدافع حرم سلام ما رو برسون و برامون دعا کنین.

به امید دیدار

از طرف خواهری که خیلی دوستتون داره ...

عکس نوشت:
وسایل شخصی یک رزمنده که در جنوب حلب به شهادت رسید و عکس شهیدان صفری تبار و محرابی پناه و منتظرقائم همراهش بود ... گویی شهدای صابرین هم دلشان برای دفاع از حرم عمه جان پر می زند که تا عمق خطوط مقدم همرزمانشان در سوریه جلو رفته اند ... #شهید_مصطفی_کمیل_صفری_تبار
#شهیدمحمدمنتظرالقائم
#شهیدمحمدمحرابی_پناه
#یگان_ویژه_صابرین
#مدافعان_وطن
#شهادت_آذربایجان_غربی_سردشت_ارتفاعات_جاسوسان
#درگیری_باگروهک_تروریستی_پژاک
#تکاوران_نظام
عکس نوشت به نقل از پیج : @komeyl.safaritabar (در اینستاگرام) موضوع :
دلنوشته ,