تبلیغات
" دو رفیــق ... دو شـهیـــد " - ادامه دهنده راه شهدا باشیم ....
درباره وبلاگ
همسر شهید
کمیل! فصلی گذشت و قصه ی ما برملا نبود
زخم عمیق سینه ی ما را دوا نبود
یادش بخیر ای همسفر نیمه راه من
قلبم شکست اما شکستنش را صدا نبود
من ماندم و چشم انتظاری من تا ابد
ایام با تو این همه پر ماجرا نبود
من ماندم و داغ جدایی و پرواز سرخ تو
با که بگویم غمم یکی دوتا نبود
آخر خداحافظ ای تمام آرزوی من
رفتی ولی این همه درد سهم ما نبود
دیگر بس است خداحافظ ای یار نیمه راه
قصه ما که سخت تر از کرب و بلا نبود...
به نام خدای شهیدان شاهد

اگر شهیدان عزیزند؛که عزیزترینند ، اگر گرامیند برای ما؛که گرامی ترینند ، گرامیداشت آنها به معنای این است که ما راهشان را ادامه دهیم،اهدافشان را دنبال کنیم. دنبال کردن راه آنها،یعنی همین؛یعنی اهداف جمهوری اسلامی ،ارزش های اسلامی، این پایه های مستحکم،این شاخص های نمایان،که می تواند این ملت را به اوج افتخار دنیوی و اخروی برساند،اینها را بایستی در نظر داشته باشیم و دنبال کنیم.
آنهایی که رفتند،رفتند راه ها را گشودند،من و شما که ماندیم،باید از این راه های گشوده، حرکت کنیم و پیش بریم.و الا اون ها راه رو باز کنند،ما بنشینیم دست روی دست بگذاریم،تماشا کنیم!این قدر نشناسی است،این نمک نشناسی است!نمک شناسی در قبال شهدا اینه که وقتی اونها راه رو باز کردند،ما از این راه حرکت کنیم و پیش برویم.
این امروز وظیفه ماست.و ملت ایران این وظیفه رو انجام می دهد. مسئولین کشور ، به حمدالله به این متعهدند،پایبندند،شعارهای اسلامی و مبانی و اصول اسلامی برای آنها اصلی ترین پرچم ها و شعار هاست.و ان شاءالله این ملت با این عزم و با این روحیه، با این جوان،با این مشعل های درخشانی که از خون شهیدان بر افروخته شده و فضا را روشن کرده،خواهد توانست به بلند ترین و دور ترین آرزو های خودش ان شا ءالله برسد.

                                                                                            مقام معظم رهبری